Vážení klienti, od 1. 6. budeme na nové adrese. Stále nás můžete navštívit v Oslavanech, zde budeme do konce května.

Nábytek na míru

Nábytek na míru se dokonale přizpůsobí vašemu domovu

 

Vyrábíme pro vás nejen KUCHYNĚ a VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ, ale také nábytek do PŘEDSÍNĚ, PRACOVNY a KANCELÁŘE, do LOŽNICE, DĚTSKÉHO POKOJE, KOUPELNY nebo do OBÝVACÍHO POKOJE.
U nás si nábytek namyslíte přesně podle vašich představ. Pomůžeme vám s výběrem materiálu, doporučíme funkční prvky a provedení. Nemusíte tak vybírat v jednotlivých prodejnách nábytku. Interiér pak jen doladíte vhodnými doplňky a květinami. Nábytek společně s vámi navrhneme, v naší dílně vyrobíme a následně i odborně namontujeme. Navšívit můžete naše kuchyňské studio v Oslavanech. Oslavany se nachází asi 25 km jihozápadně od města Brno a severozápadně od města Ivančice. Materiály, které používáme od korpusů až po úchytky a kování používáme od renomovaných dodavatelů. Máme tak jistotu dlouholeté spolehlivosti a prvotřídní kvality.

Obývací pokoje na míru

Obývací pokoje jsou hned po kuchyni dalším místem pro setkávání celé rodiny. Je to také místo, kde odpočíváte a užíváte si pohody. Po designové stránce se dá říci, že obývací pokoje jsou přímo vaší vizitkou celého bytu nebo domu a tak, jak ho máte zařízení vypovídá o vaší osobnosti. V obývacím pokoji bychom se měli cítit pohodlně, dobře a příjemně.

Více o obývacích pokojích

Ložnice na míru

Věřili byste tomu, že v ložnici strávíme třetinu života?
Proto si myslíme, že ložnice by měla působit klidně a harmonicky, měla by být místem, kde energii načerpáme.

Více o ložnicích

Dětský nábytek na míru

Je samozřejmé, že pro naše děti chceme vždy to nejlepší. Dětský pokoj je místo, kde vaše děti tráví většinu času. Proto by měl být jejich pokoj zejména bezpečný, dítě by se v něm mělo cítit dobře.

Více o dětských pokojích

Koupelnový nábytek na míru

Zařizujete si koupelnu a rádi byste ji měli sladěnou do nejmenšího detailu? Nároky lidí na koupelnový nábytek se značně liší. Nicméně každý jistě touží po praktickém, kvalitně provedeném, bezpečném a také designovém kousku, klidně i do koupelny.

Více o koupelnách