Kuchyně

Kuchyně pro život - nadčasová, praktická, elegantní

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších místností v domě, srdce domova.
Není to jen místnost, kde se připravuje jídlo.
Je to komunikační centrum, kde se několikrát denně scházíte s vašimi blízkými.

 

Podělte se s námi o vaše nápady a sny a my je proměníme ve skutečnost. Jen kvalitní, zdravotně nezávadné materiály s vysokou odolností vůči teplotám a  poškrábání Vám zajistí ten příjemný pocit komfortu a bezpečí po dlouhá léta.

Dle Vašich přání Vám navrhneme a vyrobíme kuchyň s maximálním využitím prostoru. Ať už bydlíte v malém bytě nebo v rodinném domě.

 

Vyčleňte si dvě hodiny vašeho času a navštivte nás v  našem kuchyňském studiu Cascade-kuchyně s.r.o.

Před vaší návštěvou si telefonicky sjednejte schůzku.

 

Prvotní 3D návrh zpracujeme na základě vašich požadavků, přání a možností s  přihlédnutím na vaše oblíbené barvy, materiály a styl. Postačí nám půdorys vaší kuchyně. Cenu samozřejmě stanovíme s dopravou a  montáží. Vypracování návrhu vás k ničemu nezavazuje. V neposlední řadě ručíme za pevné a neměnné termíny dodání.

 

Časté otázky a odpovědi:
Cena kuchyně na míru
Kuchyně jsou vyráběny na míru a dle požadavků zákazníka. Orientační cena kuchyně za 1 bm činí cca 15.000,- Kč ( horní+spodní skříňky s pracovní deskou). V provedení horní skříňky výklopné s Aventos HF+spodní skříňky+pracovní deska a zádová deska se pohybujeme v rozmezí 15-20.000,-Kč/bm kuchyně. Celková cena kuchyně je vždy součtem použitých skříněk, spotřebičů a doplňků dle individuálnosti kuchyně.
Tato cena obsahuje veškeré kování Blum s doživotní zárukou. S jiným kováním kuchyně neprovádíme a neděláme žádné Economy řady. Ceny v podrobném cenovém rozpisu jsou uváděny vždy s montáží a DPH.
Cena návrhu kuchyně
Prvotní návrh je zdarma a vždy mu předchází vaše návštěva u nás v Kuchyňském studiu. Pokud od nás chcete návrh kuchyně a zdarma, věnujte prosím návštěvě cca 1-2 hodiny svého času. My potom vypracujeme návrh kuchyně dle vašich požadavků, přání a možností s příhlédnutím na Vaše oblíbené barvy, materiály a dekory.
Cena montáže kuchyně
Montáž kuchyně je nedílnou částí ceny kuchyňské linky. Částka za montáž kuchyně se pohybuje za cenu 2 pracovníků za 2 dny (čas za který namontujeme kuchyni+spotřebiče a veškeré připojení na instalace) odpovídá 2x pracovník na 2 dny 8.000,-Kč+materiál kotvení a režijní náklady cca 2.000,-Kč. Pokud je kuchyně většího rozsahu účtujeme dle skutečné velikosti a tato cena je vždy před podpisem smlouvy o dílo pevně dána.
Cena dopravy
Je jako montáž kuchyně součástí cenového rozpisu kuchyně. Proto se ptáme na začátku také kde bude kuchyně montována abychom mohli tuto částku zahrnout. Všeobecně pro kuchyňskou linku pro Brno a okolí je paušál 5.000.-Kč vč. DPH.
Tato částka je součet: balení kuchyně na dílně (vč. balících prostředků a prokladů)+naložení kuchyně do dodávky+odvoz kuchyně k zákazníkovi+vyložení kuchyně+vynesení např. do patra. Není to jen částka za dopravu.
Cena montáže spotřebičů
Všechny naše dodávané spotřebiče jsou včetně dopravy, odborného vestavění spotřebiče (výřez do pracovní desky+vysilikonování otvoru) a následné připojení.
Nerozepisujeme podrobně cenu spotřebiče a pod ním kolonku montáž spotřebiče. Tím pádem naše cena za myčku je včetně této částky.
V případě vlastních spotřebičů je zvlášť účtována částka za montáž vlastních spotřebičů. Proto zákazníkovi navrhujeme, pokud má zájem nechat si nacenit spotřebiče u nás vč. montáže, aby mohl porovnat a ušetřit si starosti s dodáním zboží a jeho případnou reklamací. Reklamace se uplatňuje u dodavatele (prodejce) ne u montážní firmy.
Instalace
V případě vyhotovení plánů instalací před podpisem smlouvy se skládá vratná záloha 2.000,-Kč vč. DPH.
Výroba a Kuchyňské studio
Srdcem výrobního podniku je vždy výroba, kterou vlastníme. Investujeme nemalé částky do technologií s cílem nabídnout TOP kvalitu při opracování a následné montáži. Pro prodej odborně vyškolený personál se zázemím kuchyňského studia v Oslavanech. Oslavany se nachází asi 25 km jihozápadně od Brna a severozápadně od Ivančic.
Jak dlouho trvá návrh kuchyně
Vždy se snažíme co nejrychleji o zhotovení v řádu dnů od vaší návštěvy. Návrh zasíláme e-mailem popř. se můžete stavit a můžeme probrat detaily řešení a popř. vysvětlit proč je návrh takto vyhotoven.

 

Víme, co děláme a naše práce nás nesmírně baví.

Jsme tu od toho, abychom vám byli nápomocni od prvotního návrhu až po konečnou realizaci vaší vysněné kuchyně.

Těšíme se na vás!

Skříňky a zásuvky

Prakticky uspořádané vám usnadní práci a ušetří čas. Navrhneme tak, abyste byli maximálně spokojeni. Vyberte si skříňky, které vyhoví vašim osobním potřebám.

Více o skříňkách

Materiál a barvy

Zda si vyberete harmonické teplé barvy nebo zvolíte lesklou bílou či černou barvu je jen a jen na vás. Záleží na vašem vkusu a náladě. My používáme materiály několika evropských výrobců.

Více o materiálu a barvách

Kování

Používáme systémy výklopů, Box systémy a systémy závěsů společnosti Blum. Léty prověřená a kvalitní kování. Záleží nám na tom, abyste byli maximálně spokojeni a svoji kuchyni využívali naplno.

Více o kování