Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Kuchyně

Kuchyně pro život - nadčasová, praktická, elegantní

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších místností v domě, srdce domova.
Není to jen místnost, kde se připravuje jídlo.
Je to komunikační centrum, kde se několikrát denně scházíte s vašimi blízkými.

 

Podělte se s námi o vaše nápady a sny a my je proměníme ve skutečnost. Jen kvalitní, zdravotně nezávadné materiály s vysokou odolností vůči teplotám a  poškrábání Vám zajistí ten příjemný pocit komfortu a bezpečí po dlouhá léta.

Dle Vašich přání Vám navrhneme a vyrobíme kuchyň s maximálním využitím prostoru. Ať už bydlíte v malém bytě nebo v rodinném domě.

 

Vyčleňte si dvě hodiny vašeho času a navštivte nás v  našem kuchyňském studiu Cascade-kuchyně s.r.o.

Před vaší návštěvou si telefonicky sjednejte schůzku.

 

Prvotní 3D návrh zpracujeme na základě vašich požadavků, přání a možností s  přihlédnutím na vaše oblíbené barvy, materiály a styl. Postačí nám půdorys vaší kuchyně. Cenu samozřejmě stanovíme s dopravou a  montáží. Vypracování návrhu vás k ničemu nezavazuje. V neposlední řadě ručíme za pevné a neměnné termíny dodání.

 

Víme, co děláme a naše práce nás nesmírně baví.

Jsme tu od toho, abychom vám byli nápomocni od prvotního návrhu až po konečnou realizaci vaší vysněné kuchyně.

Těšíme se na vás!

 

Ukázat realizace

Realizace

Na této stránce si můžete prohlédnout některé z našich realizací kuchyní, které jsme navrhli a vyrobili pro naše spokojené zákazníky.

Ukázat realizace

Časté dotazy

Kolik stojí kuchyně na míru? Kolik stojí návrh kuchyně? Jak dlouho u nás trvá vypracovat návrh kuchyně? Zde najdete odpovědi na nějčastější dotazy.

Časté dotazy

Skříňky a zásuvky

Prakticky uspořádané vám usnadní práci a ušetří čas. Navrhneme tak, abyste byli maximálně spokojeni. Vyberte si skříňky, které vyhoví vašim osobním potřebám.

Více o skříňkách

Materiál a barvy

Zda si vyberete harmonické teplé barvy nebo zvolíte lesklou bílou či černou barvu je jen a jen na vás. Záleží na vašem vkusu a náladě. My používáme materiály několika evropských výrobců.

Více o materiálech

Kování

Používáme systémy výklopů, Box systémy a systémy závěsů společnosti Blum. Léty prověřená a kvalitní kování. Záleží nám na tom, abyste byli maximálně spokojeni a svoji kuchyni využívali naplno.

Více o kování

Barva kuchyně

Objevte inspiraci v mnoha barevných provedení kuchyňských řešení, které jsme úspěšně realizovali.

Bílé kuchyně | Černé kuchyně | Dřevěné kuchyně | Modré kuchyně | Červené kuchyně | Šedé kuchyně

Více