Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Rohová kuchyňská linka

Rohová kuchyně je optimálním řešením pro maximální využití prostoru ve vaší kuchyni. Nabízí dostatečnou pracovní plochu, ale také dostatek místa na uložení věcí. To z ní činní oblíbený typ kuchyně.

Efektivní využití prostoru

Kuchyňská linka do L má nespočet pozitiv. Mezi hlavní, jak již je zmíněno, patří rozložení kuchyňské linky, které efektivně využívá každého centimetru v místnosti. Na kuchyňské lince si můžete individuálně uspořádat spotřebiče a pracovní zóny, abyste měli vše po ruce při vaření. Velká úložná kapacita a estetika jsou další výhody rohové kuchyně. Vše zmíněné zvyšuje pohodlí při každodenním používání.

Navrhněte si rohovou kuchyni snů

Abyste byli ve své kuchyni maximálně spokojeni, nechte si vyrobit rohovou kuchyni na míru. Nejenže bude opravdu odpovídat rozměrům vaší místnosti, ale také bude osobitá a jedinečně bude reflektovat vaše preference. Ve své kuchyni byste se měli cítit dobře, je to centrum dění v domácnosti, proto se nebojte své sny realizovat. Objednejte si schůzku, seznamte nás s vašimi požadavky, rozměry místnosti, umístění elektřiny, vodovodu a odpadů a my Vám dle barev, rozměrů, designu navrhneme 3D návrh s cenovou nabídkou. Poté se jen rozhodnete, jestli svůj sen zrealizujete a domluvíme se na výrobě.

Nevýhody rohové kuchyně

Při realizaci se mohou objevit i některé nevýhody rohové kuchyně. Jedna z nich je omezený styl a design nabídky hotových kuchyní na internetových stránkách. Pokud se vám nabídka zdá malá a neodpovídá vašim představám, jednoduše si nechte kuchyni na míru vyrobit. Další mínusem je využití rohu kuchyňské linky. Často se objevují otázky, jak tento koutek využít. Nebojte, máme pro vás řešení, a to výsuvné zásuvky.

Na každou obavu společně můžeme nalézt řešení. Kontaktujte naše studio pro konzultaci a zrealizujte své přání. Společně navrhneme kuchyni dle vašich představ. Jestliže o své kuchyni nemáte prozatím představu, navštivte náš showroom, kde jistě inspiraci získáte. V obou případech se Vám budeme plně věnovat a můžeme Vám zajistit spolehlivost a efektivnost.

Navštívit showroom

Inspirace