Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně - efektivní využití vašeho prostoru

Všechny vestavěné skříně jsou vyráběny na míru dle prostoru, který zákazník má, a co do nich chce ukládat.

Cena 1m skříně vč. dveří se pohybuje v současné chvíli cca 12-15.000,-Kč/bm skříně.

Skříň o velikosti 3m tedy vyjde na cca 36-45.000,-Kč vždy v závislosti na vnitřním uspořádání a typu dveří (výplní).

Pokud zašlete cenovou poptávku několika firmám, vždy se budou cenově lišit.

Vliv na cenu má u skříní především volba materiálu korpusu a kování a hlavně vnitřní členění. Každá firma používá odlišné typy, jiný materiál výplně, používá jiné postupy montáže.

Navštívit můžete naše kuchyňské studio ve Střelicích u Brna. Střelice u Brna se nachází 10 km jihozápadně od města Brno. 

Ukázat realizace

 

Vestavěné skříně na míru v Brně

Pomůžeme vám s řešením malých nebo stísněných prostor jako jsou chodby, komory nebo atypické prostory.

Vestavěné skříně na míru jsou naším specializovaným produktem. Jsme hrdí na naši dlouholetou zkušenost v oboru výroby nábytku a díky tomu můžeme nabídnout našim zákazníkům to nejlepší, co náš kreativní tým dokáže vyrobit.

Vestavěné skříně přinášejí nejen praktické využití prostoru, ale také estetickou hodnotu do vašeho interiéru. Naše firma sídlí v blízkosti Brna a již několik let jsme partnerem mnoha spokojených zákazníků, kteří si u nás nechali vyrobit vestavěné skříně dle svých přání a potřeb.

 

Proč si vybrat naše vestavěné skříně?

Navrhneme skříně tak, aby byl využitý každý milimetr a do vaší skříně se tak vlezly všechny vaše věci.

-       Kvalita a preciznost: Každá naše skříň je vyrobena s péčí a precizností. Používáme pouze kvalitní materiály, aby byly skříně odolné a trvanlivé.

-       Individualita: Chápeme, že každý zákazník má jiné požadavky na svou skříň. Proto nabízíme široký výběr materiálů, barev a designů, které umožní naplnit vaše představy do posledního detailu.

-       Maximální využití prostoru: Vestavěné skříně jsou ideálním řešením pro byty a domy, kde je důležité optimalizovat prostor. Díky našim šikovným návrhářům dokážeme využít každý centimetr tak, aby skříň sloužila nejen jako úložný prostor, ale také jako stylový prvek interiéru.

-       Garance českého původu: všechny skříně vyrábíme přímo v naší dílně v Biskoupkách, ve Střelicích u Brna máme vzorkovou prodejnu

-       Montáž a servis: skříně, které vyrobíme, také přivezeme a odborně namontujeme. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí.

 

Výroba skříně na míru

Pokud hledáte skříň, která se přesně vejde do vašeho prostoru a bude splňovat vaše představy, pak je výroba skříně na míru tou pravou volbou. Nezáleží na tom, jestli potřebujete skříň do interiéru svého domu nebo třeba do kanceláře, ordinace, recepce hotelu, knihovny, školy, obchodu nebo provozovny. Naši zkušení řemeslníci mají bohaté zkušenosti s výrobou nábytku na míru, a i při tvorbě vaší skříně se zaměříme na detaily, aby výsledek předčil vaše očekávání.

 

Výhody výroby skříní na míru:

-       Unikátnost: Vaše skříň nebude jen dalším sériově vyráběným kusem nábytku. Bude to unikátní kus, který bude ladit s vaším interiérem a vyjadřovat vaši osobnost.

-       Flexibilita: Při výrobě na míru jsme otevřeni vašim nápadům a přáním. Nemusíte se omezovat standardními rozměry, ale můžete si vybrat takovou velikost, která vám nejlépe vyhovuje.

-       Funkčnost: Výroba na míru nám umožňuje zohlednit vaše potřeby a zvyklosti. Skříň bude uzpůsobena tak, aby vám co nejlépe sloužila. Vnitřní uspořádání si totiž můžete vybrat samy. K dispozici jsou různé vnitřní systémy od vyklápěcích přes posuvné. Dále je možné přidat koše, věšáky, výsuvné rámy a zrcadla. V neposlední řadě pak máte možnost vybrat si praktické a úsporné osvětlení vaší skříně.

 

Vytvoříme pro vás vestavěné skříně na míru, které v Brně nebo jeho okolí nejen zpříjemní váš život, ale také dodají vašemu domovu na hodnotě. Kontaktujte nás pro konzultaci nebo si prohlédněte naši galerii realizovaných projektů, abyste na vlastní oči viděli naši mistrovskou práci. Navštívit můžete naše kuchyňské studio ve Střelicích u Brna. Střelice u Brna se nachází 10 km jihozápadně od města Brno. 

Ukázat realizace

Realizace

Na této stránce si můžete prohlédnout některé z našich realizací skříní, které jsme navrhli a vyrobili pro naše spokojené zákazníky.

Ukázat realizace

Výplně

Jedinečná výplň dveří vestavěné skříně může oživit váš interiér a z obyčejné skříně se tak stane perla vašeho interiéru.

Více o výplni dveří