Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Jak to u nás chodí

Nábytek jako kuchyňskou linku, vestavnou skříň, obývací stěnu, nábytek do kanceláře nebo koupelny přizpůsobíme právě vašim představám. Vše tvoříme individuálně a vyrobíme na míru dle vašich potřeb a dispozic prostoru.

Plánování

Pokud máte možnost, navštivte naše studio ještě před tím, než budete rozmísťovat v místnosti elektřinu, odpady a přívod vody v prostoru kuchyně nebo koupelny. Jedině tak vám můžeme nabídnout nejvíce možností realizace. Pokud možnost nemáte, přineste s sebou plánek na první schůzku zaměřený dle skutečného stavu.

Informační schůzka ve vzorkovně

Prvním krokem je informační schůzka u nás ve vzorkovně (showroomu) ve Střelicích u Brna. Vyhraďte si alespoň 2 hodiny času. Přineste s sebou plánek místnosti. Určitě je nejlepší takový, kde jsou rozmístěna i okna a dveře, dále pak přívod vody, plynu, rozmístění elektrických zásuvek. Můžete donést i fotografie nábytku, který se vám líbí. Abychom se dokázali naladit na váš vkus a představy. V případě celkové rekonstrukce stačí jen rozměry místnosti - instalační plány vystavíme na základě návrhu kuchyně.
My vám představíme materiály pracovních a zádových desek, dvířek, kování, dřezů. Poradíme vám, jak nejlépe rozmístit spotřebiče a příslušné zóny v kuchyni tak, abyste zbytečně neběhali z jednoho koutu do druhého, ale efektivně využívali daný prostor. Dáme vám tipy, jak si nejlépe uspořádat vestavěnou skříň, aby měla co nejvíce úložného prostoru. Nebo jak efektivně využít prostor v koupelně, v pokojíku, v šatně.
Na schůzce jsme schopni dle rozměrů stanovit předběžně částku za kuchyni + spotřebiče a doplňky. Cena kuchyňské linky (tzn. horní a spodní skříňky s pracovní a zádovou deskou) se pohybuj.í v částce 20000,-Kč /bm kuchyně. Tzn. pokud máte kuchyni 3x2m je to cca 5m kuchyně tzn. 100.000,-Kč+spotřebiče+doplňky. Pokud souhlasíte s předběžnou cenou můžeme vyhotovit návrh kuchyně.

Zaměření bez předchozí návštěvy studia

V případě že chcete abychom hned přijeli, a zaměřili a následně udělali návrh bez předchozí schůzky, je toto zaměření placené a to částkou 2.000,-Kč vč. dopravy Brno a okolí. Částka po podpisu smlouvy odečteme.

Návrh - vizualizace

Připravíme vám vizualizaci na míru, cenovou nabídku a technickou specifikaci. Cena návrhu je zdarma, pokud zákazník chce vyhotovit instalace před podpisem smlouvy platí se 2.000,-Kč, které po podpisu smlouvy odečteme z ceny díla.

Návrh smlouvy

Po odsouhlasení nabídky vám zpracujeme kompletní projekt (instalace) na dílo a také návrh smlouvy.

Zaměření

Jakmile odsouhlasíte návrh smlouvy, smlouvu podepíšete a uhradíte dohodnutou zálohu, přijedeme a prostor zaměříme. Objednáme také spotřebiče a doplňky dle podrobného rozpisu.

Výroba

Nábytek vyrábíme v našich prostorech a na našich strojích (nářezové a vrtací centrum s olepovačkou). O přesném termínu a délce výroby se s vámi domluvíme, termíny vždy dodržíme.

Montáž

Nábytek odborně namontujeme. Termín montáže víte vždy dopředu. Montáž trvá dle toho, jak je zakázka rozsáhlá. Někdy trvá montáž jeden den, u větších zakázek 2 dny. Po montáži vše po sobě uklidíme, v případě předešlé úhrady a domluvy odvezeme i odpad vzniklý při montáži.

Doplatek a předání realizace

Po montáži vám předáme hotovu zakázku. V případě, že součástí realizace je dodání spotřebičů, zaškolíme vás. Také obdržíte finální fakturu k úhradě zbývající částky a informace o zárukách.

Hledáte další řemeslníky?

V rámci realizace vám můžeme doporučit naše osvědčené partnery z řad stavební a přípravné práce, elektroinstalace, sádrokartonů, malování, voda-topení-plyn a další. S těmito partnery spolupracujeme dlouhodobě a jsou vyzkoušení. Můžete mít samozřejmě kohokoliv jiného.