Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Kancelář na míru

Domácí pracovna nebo kancelář je místo, kde se potřebujete soustředit a cítit dobře, abyste mohli vykonávat svoji práci efektivně. Kromě příjemného osvětlení, barev a uspořádání nábytku přispěje, k dobře vykonané práci, i nábytek, který bude vyroben přímo na míru, dle vašich představ a přání.

Od návrhu až po realizaci

Jinak si kancelář zařídíte doma, kde potřebujete hlavně stůl, police a úložný prostor pro šanony nebo pro tiskárnu. V kanceláři naopak potřebujete ještě prostor pro kávovar a skříňku pro nádobí nebo místo pro myčku a mikrovlnku. Samozřejmě záleží, v jakém oboru pracujete, do kanceláři si také můžete zvát vaše obchodní partnery a klienty, a tak ještě bude zapotřebí jednací stůl, židle, komody, police a jiné zařízení. Probereme vaše představy, navrhneme vše do posledního detailu.

Vytváříme pracovní prostory přímo na míru

Pokud máte atypický prostor kanceláře, ať už jsou to podkrovní místnosti nebo třeba místnost s vysokými stropy, vždy lze prostory využít na maximum - a kancelářský nábytek na míru je vhodnou volbou.