Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

Kancelář na míru

Domácí pracovna nebo kancelář je místo, kde se potřebujete soustředit a cítit dobře, abyste mohli vykonávat svoji práci efektivně. Kromě příjemného osvětlení, barev a uspořádání nábytku přispěje, k dobře vykonané práci, i nábytek, který bude vyroben přímo na míru, dle vašich představ a přání.

Od návrhu až po realizaci

Jinak si kancelář zařídíte doma, kde potřebujete hlavně stůl, police a úložný prostor pro šanony nebo pro tiskárnu. V kanceláři naopak potřebujete ještě prostor pro kávovar a skříňku pro nádobí nebo místo pro myčku a mikrovlnku. Samozřejmě záleží, v jakém oboru pracujete, do kanceláři si také můžete zvát vaše obchodní partnery a klienty, a tak ještě bude zapotřebí jednací stůl, židle, komody, police a jiné zařízení. Probereme vaše představy, navrhneme vše do posledního detailu.

Vytváříme pracovní prostory přímo na míru

Pokud máte atypický prostor kanceláře, ať už jsou to podkrovní místnosti nebo třeba místnost s vysokými stropy, vždy lze prostory využít na maximum - a kancelářský nábytek na míru je vhodnou volbou.