Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

Předsíňové stěny na míru

Dáte na první dojem? Tak si představte vaši předsíň. Také si ji všimnete hned, když vám návštěva otevře hlavní dveře? Taky ji tak intenzivně vnímáte?

Uvědomte si, jak na vás působí předsíň prázdná bez věšáků a botníku nebo naopak předsíň přeplněná a neuspořádaná. I předsíň přeci může být útulná nebo dokonce designově sladěná s ostatními prostory bytu nebo domu. A co teprve když je pěkně uspořádaná a vše má své místo, a to nejen boty a kabáty, ale i deštníky, tašky, zimní nebo letní doplňky, klíče aj. Předsíňová stěna se dokáže přizpůsobit i malému prostoru, pomůže vám prostor opticky zvětšit či zmenšit, ale také zesvětlit. V pěkné uspořádané předsíni se budete cítit příjemně.

Jestli zvolíte vestavěnou skříň do předsíně nebo si vymyslíte předsíňovou stěnu se zrcadlem, zásuvkami na drobnosti a háčky na kabáty, to záleží už jen na vás. My jsme připraveni vám doporučit materiály a provedení tak, aby jste byli spokojeni.