Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Obývací pokoje na míru

Obývací pokoje jsou hned po kuchyni dalším místem pro setkávání celé rodiny. Je to také místo, kde odpočíváte a užíváte si pohody. Po designové stránce se dá říci, že obývací pokoje jsou přímo vaší vizitkou celého bytu nebo domu a tak, jak ho máte zařízení vypovídá o vaší osobnosti. V obývacím pokoji bychom se měli cítit pohodlně, dobře a příjemně.

Jak zařídit obývací pokoj? 

Při zařizování obývacího pokoje byste si měli nejprve ujasnit, co byste v pokoji chtěli mít a co od něj očekáváte. Má to být místo, kde se budete setkávat s rodinou, s přáteli? Kde budete relaxovat, odpočívat nebo dokonce meditovat? Bude to místo, kde občas necháte přespat návštěvu a bude tak sloužit jako hostinský pokoj? Nebo potřebujete, aby se občas váš obývací pokoj přeměnil na pracovnu nebo byl uzpůsoben pobytu malých dětí? A také nezapomínejte na své koníčky. Jiné požadavky na vybavení obývacího pokoje bude mít milovník motorek, jiné zase hráč kulečníku nebo hudební fanda, který poslouchá své oblíbené desky nebo dokonce hudbu skládá.

 Vypracujeme 3D grafický návrh

Jak bude vypadat váš obývací pokoj nebo stěna na míru záleží jen na vás. My jsme připraveni vám dle vašeho zadání a po společné konzultaci vašich představ nakreslit 3D návrh. Díky návrhu si tak uděláte představu, jak budou vaše nápady a naše doporučení vypadat. Můžete se inspirovat i v časopisech nebo na internetu a donést nám při první schůzce fotografii toho, co by se vám líbilo. I v případě nějakého specifičtějšího požadavku věříme, že jsme schopni vám navrhnout nábytek tak, abyste byli spokojeni. Aby bylo maximálně využito místo a prostor, abychom společně doladily barvy, materiály a navrhli například i osvětlení jednotlivých nábytkových dílů, které celkový dojem doladí. Setkáváme se s tím, že v obývacích pokojích bývá problém se světlem. Proto klientům nabízíme, že je také možnost řešit osvětlení jednotlivých dílů, spodních nebo vrchních polic, bočnic. Nevěřili byste tomu, ale osvětlení přímo zabudované v nábytku, které ovládáte pouhým poklepáním na skříňku, působí přirozeně, jasně a vyniknou tak materiály a design celého kusu nábytku.

Používáme ty nejkvalitnější materiály 

Dalším důležitým aspektem je, aby byl nábytek odolný dětem. Doporučíme vám vhodné materiály, kde například tolik neulpívají otisky prstů, kde se dá povrch lehce otřít. Kování používáme od společnosti Blum. Tato společnost zaručuje maximální kvalitu a také odolnost při větším namáhání.

Kromě větších kusů nábytku jako jsou nábytkové stěny, knihovny, konferenční stolky navrhneme pro váš interiér i drobnosti, které utvoří celkový příjemný útulný dojem. Mohou to být stolky pod květiny, poličky, police a sestavy pro ozvučení pokoje, televizní stolky, komody aj.