Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

Dětský nábytek na míru

Je samozřejmé, že pro naše děti chceme vždy to nejlepší. Dětský pokoj je místo, kde vaše děti tráví většinu času.
Proto by měl být jejich pokoj zejména bezpečný, dítě by se v něm mělo cítit dobře.

Po technické stránce by měl mít dětský pokoj co nejvíce úložného prostoru na všechny hračky a poklady. Pokojík by měl být vyroben z takových materiálů, které odolají divokým a dobrodružným dětským hrám.

Pomůžeme vám s návrhem dětského pokoje tak, aby byly splněny všechny vaše požadavky a přání. Dokážeme si poradit s jakýmkoliv atypickým prostorem. Řešením mohou být vyvýšené postele s úložným místem, poličky a komody. Neodmyslitelnou součástí dětského pokoje je také pracovní stůl nebo místo pro relaxaci a odpočinek. Vymyslíme, společně s vámi, originální nábytek s takovými prvky, které budou dokonale zapadat do designu vašeho interiéru. Zejména však budou praktické a bezpečné.