Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Ložnice na míru

Věřili byste tomu, že v ložnici strávíme třetinu života? Proto si myslíme, že ložnice by měla působit klidně a harmonicky, měla by být místem, kde energii načerpáme.

Ložnice je takovým naším intimním přístavem. Mělo by to být místo, kam se budeme rádi vracet, kde si odpočineme a kde se hlavně kvalitně vyspíme. Pokud nedisponujete samostatným úložným pokojem, je ložnice i místem, kde potřebujete uložit oblečení a další věci osobní potřeby.

Ložnice se změní také po narození dětí. Je zapotřebí více úložných prostor, musíte najít místo pro postýlku, přebalovací pult a celkový prostor přizpůsobíte dalšímu členovi rodiny. Z toho tedy vyplívá, že je dobré na všechny tyto potřeby myslet při navrhování ložnice. Ložnice na míru vám tak umožní variabilně využít všechny prostory pokoje a přizpůsobí se tak vašim potřebám.


V případě starších osob jsou potřeby zase úplně jiné. Najednou by ocenili vyšší postel pro lepší vstávání. Dostupnější police pro snadnější úklid. Tlumenější osvětlení pro nerušení spánek. Každý jsme jiný a každý máme jiné individuální potřeby, proto ložnice na míru se vám skvěle přizpůsobí, právě tak, jak v dané situaci potřebujete.


Dalším aspektem, který musíme zmínit je i kvalita materiálu, ze kterého je nábytek do ložnice vyroben. Určitě byste si neodpočali, kdyby vaše postel byla cítit po formaldehydu, který současně poškozuje i zdraví. A zdraví je přeci to nejdůležitější, které máme. Klademe tedy důraz, a to nejen při výrobě ložnic, na materiál a jeho zpracování. Investujte tak do kvalitního odpočinku a zejména do zdraví. Však jen dobře odpočatý člověk může být šťastný a mít spoustu skvělých nápadů.