Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Ryze pánská záležitost - pánský pokoj, jak ho zařídit stylově?

Ryze pánská záležitost - pánský pokoj, jak ho zařídit stylově?


Pro každého chlapa bude zařízení pokoje jiné. Jeden se spokojí s kulečníkovým stolem a barem plným whisky, druhý si postaví do svého pokoje svoji motorku, nebo si vystaví svoji sbírku kytar. Pro dalšího je to místo plné sportu a adrenalinu, a tak potřebuje boxovací pytel nebo přímo malou tělocvičnu. Ať už je to koníček jakýkoliv, z pokoje by měla dýchat vaše jedinečnost, osobnost a styl.
Na co tedy nezapomenout? 


1. Velký televizor nebo projektor – bez televize to není ono. Ať už ji potřebujete ke sledování nedělních fotbalových či hokejových utkání nebo k večerním filmovým představením – budete chtít velkou obrazovku. A k tomu jistě kvalitní ozvučení. Pokud tedy dáváte přednost něčemu výraznějšímu, možná bude pro vás ideální projektor místo televizoru.

2. Bar a lednice – dáte nám za pravdu, že pánský pokoj bez baru a lednice se prostě neobejde. Užitečnost baru a lednice určitě oceníte v době návštěvy vašich kamarádů nebo během rodinných sekání či večírků. Když přemýšlíte o chlazení, neomezujte se pouze na nápoje. Můžete mít plný bar s chlazenými nápoji a vínem uloženým v různých teplotních zónách. Liebherr například nabízí chladničky na víno s více teplotními zónami, které udržují různé druhy vína vychlazené na jejich teploty vhodné k podávání. Pro uložení potravin využijete podpultové jednotky nebo plně integrované spotřebiče. Individuálně si poskládáte chlazení přesně dle vašich potřeb a vše sladíte do stylu a designu celého pokoje.

3. Místo pro vaření a grilování – pokud jste milovníkem dobrého jídla a rád pro své kamarády jídlo připravujete, zařiďte si ve svém pokoji kuchyňský koutek. Může být zařízen dle posledních trendů – tedy zápustný odsavač par, varná deska s integrovaným odsáváním nebo vestavný kávovar a parní trouba v krásném „black“ designu řady SIEMENS studioLine. Kuchyňský koutek můžete sladit s vaším koníčkem a kupříkladu zádovou desku kuchyňské linky si nechat vyrobit ze skla, kde podkladem bude právě fotografie vašeho koníčku - v našem případě motorky.

4. Posezení a relaxace - pohodlná pohovka, luxusní lenoška nebo komfortní křeslo. Bez toho si odpočinku, sportovního zápasu, skvělé knížky nebo poslechu hudby neužijete. Pánský pokoj by měl být také místem pro sdílení s přáteli, takže je lepší mít místo k sezení navíc. Nezapomeňte na sezení pro domácí kino nebo velkou pohovku, kde právě s přáteli můžete fandit vašemu oblíbenému týmu.

5. Koníček – ať už je to muzika, motorky, fotbal, hokej, kulečník, filmy, počítačové hry, box, tenis, knihy, rybaření, golf nebo i vaření… jste to vy, kdo si zařídí pokoj právě podle sebe. Vy se tam máte cítit dobře. Je to místo, kde nabíráte nové síly a odpoutáváte se od vašich starostí.

6. Design a barvy pokoje - typickým znakem mužského interiéru jsou barvy, které zdůrazňují jejich tvrdost a mužnost. Dominující barvou je většinou černá a všechny odstíny šedé až po bílou. Barevné doplňky jsou pak ve stylu zemitých barev, indigově modré. Muži mají také rádi občas sytě červenou. Barvy pak doplňují surovými materiály jako je masivní dřevo, beton, kámen, přiznanými cihlami. Používají ale také sklo a lesklé materiály, které dodají celkovému pohledu šmrnc. Rozhodně se designu nebojí. Nevyhýbají se vzorům, mají rádi většinou geometrické tvary. Co se funkčností týče potrpí si na „smart“ řešení a na kvalitní vybavení. Jedním ze smart řešením může být i ovládání spotřebičů za pomocí aplikace HomeConnect.

Zdroj fotografií: pinterest.com