Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Home connect - svět neomezených možností

Home connect - svět neomezených možností


Představte si, že jste v práci a váš nákupní lístek leží doma na stole. Co teď? Máte smart telefon nebo tablet? Máte vyhráno!
S pomocí aplikace Home Connect se připojíte na vaši lednici a zjstíte, co vám chybí.

Home Connect toho umí mnohem víc! Neuvěřitelné? Tak se podívejte, jak je to jednoduché...


LEDNICE - díky kameře máte přehled, co v lednici máte.

   

TROUBA A RECEPTY - díky aplikaci Home Connect si vyberete vaše oblíbené jídlo, pošlete troubě, který recept jste si vybrali a Home Connect již zajistí přesné nastavení trouby.

Spotřebiče SIEMENS připojené na Wi-Fi můžete kontrolovat a ovládat pomocí aplikace Home Connect v tabletu nebo ve vašem telefonu. Nyní dokáže tato aplikace propojit vaše spotřebiče a vytvořit vám tzv. chytrou domácnost. Troubu můžete ovládat hlasem za pomocí hlasového zařízení ALEXA. Stačí ji jen dát příkaz, aby vám předehřála troubu, zapnula kávovar nebo rozsvítila vaši oblíbenou barvu na odsavači, když se dopere v pračce prádlo. Alexa vše zajistí.

A jak to všechno funguje? Díky aplikaci IFTTT (If This Then That = pokud nastane toto, udělej tamto) můžete připojit velký počet služeb a spotřebičů, které každodenně používáte – například spotřebiče SIEMENS s Home Connect.