Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Co dát za kuchyňskou linku

Co dát za kuchyňskou linku


Rádi byste dopřáli své kuchyni nový vzhled, avšak na celkovou rekonstrukci se necítíte? Anebo již rekonstrukci plánujete a uvažujete, čím obložit stěnu za kuchyňskou linkou? Ať tak nebo tak, rozhodně ji nenechte prázdnou.


Tato část kuchyně je totiž obzvláště namáhaná. Při vaření je vystavována různým nečistotám. Prskající olej a výpary ty nejvíce povrch za kuchyňskou linkou znečisťují.  

Především je potřeba, aby byla dobře omyvatelná. Jen to vám zajistí komfort při úklidu a také hygienickou čistotu, která je zrovna v kuchyni velmi žádoucí. Tato část kuchyně by měla být také odolná vůči poškrábání a jiným mechanickým poškozením, a hlavně zdravotně nezávadná.

A které materiály dominují několik posledních let? Sklo, beton, kov nebo dřevěné dekory, barvy lesklá bíla nebo matná černá, sklo s vlastní fotografií. Hodně se využívají chladné povrchy. Vybrat si můžete z celé řady materiálů. Za zmínku stojí ty, které dobře splní všechny potřebné funkce, a navíc jsou designově velmi hezky řešené.

Laminátové desky

Potřebujete sladit pracovní desku a zádovou desku za kuchyňskou linkou? Pro vás jsou určeny standardní laminátové zádové desky. Jsou vyráběny ze stejného materiálu jako laminátové pracovní desky. Co se týče dekorů vybírat můžete od imitace kamene, betonu, kovu až po imitaci dřeva.

Skleněné obklady

Skleněné obklady jsou nyní velice oblíbené pro svoje úžasné vlastnosti. Vyrábí se z jednoho kusu velkoformátově – jsou tedy bez spár a spojů. Mají vysokou tepelnou odolnost. Vybírat můžete z velkého množství barev včetně metalických nebo jiných efektů, další možností je i sklo potisknout vlastní fotografíí. Skleněné obklady jsou nadčasové, čisté, 100% hygienické a vhodné pro alergiky, jsou netoxické a šetrné k životnímu prostředí.

Pro více informací o možnostech realizací prostoru za kuchyňskou linkou nás kontaktujte.