Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Skleněný obklad s vlastní fotografií

Skleněný obklad s vlastní fotografií


Rádi byste měli originální zádovou desku za svoji kuchyni?
Milujete koně, květiny? Máte svého mazlíčka, kterého byste chtěli mít stále na očích?
Tak přesně tohle všechno nabízí skleněný obklad s fototiskem.
A věřte, tento trend se stává čím dál tím více oblíbenějším.


Jde o skleněný obklad, na kterém je natištěna fotografie. Zákazníci tak mají možnost si za svoji kuchyňskou linku dát fotografii svého mazlíčka (ať už zvířecího nebo motorového), nebo pohled na krajinu či abstraktní zátiší. Opravdu se zde meze nekladou. Pokud klient nemá fotografii svoji, tak je možnost si vybrat ve veřejných galeriích fotografií online. To nabízí například společnost www.shutterstock.com nebo www.pixabay.com.

Navázali jsme spolupráci s firmou www.barevnaskla.cz, která vám zpracuje grafiku z dané fotografie a sklo vyrobí přímo na míru. I u tohoto typu obkladu můžete mít samozřejmě výřezy na zásuvky, pověšený závěsný program nebo digestoř.   

A jaké jsou materiály a barevnost těchto skleněných obkladů?
Float lesk – tvrzené sklo s lehkým zelenkavým nádechem
Diamant lesk – tvrzené sklo, které je až o 80% vyčištěné od zelenkavého nádechu a je vhodné na světlejší barvy

Výhodou tvrzeného skla je odolnost vůči mechanického poničení a poškrábání. Je sterilní, čisté a zaručuje maximální hygienu. Je vhodné zejména pro alergiky nebo pro lidi citlivé na plísně a bakterie. Pro čištění jsou vhodné běžné prostředky na mytí. Jistě oceníte i lehkost čištění, kdy se nemusíte trápit nad špinavými spárami, jako je to u kachličkových obkladů.

Maximální rozměr skla s fototiskem může být 3200 x 1600mm (větší rozměr je nutné konzultovat).  

Montáž skleněného obkladu probíhá jako poslední, kdy máte usazen veškerý nábytek – tzn. korpusy horních skříněk, skříňky spodní, digestoř apod. Sklo se nalepí na zeď nebo jiný podklad.