Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

studioLine

Ekluzivní řadu studioLine máme vystavenou v našem kuchyňském studiu.

Přijďte se podívat a odzkoušet si jedinečný design, výjimečné spotřebiče, exkluzivitu v každém detailu. Jste srdečně zváni. 

Exkluzivní řada vestavných spotřebičů pro nejnáročnější. Přesně to nabízíme v našem studiu.
Jedinečná řada vestavných spotřebičů studioLine značky Siemens, obohatí nejen vaši kuchyň, ale i váš život. Exkluzivní design a inovativní výbava spotřebičů nabízí nezaměnitelný požitek nejen pro pohled, ale navíc i absolutní volnost při všem, co vám život přináší. Nechte se unést dobrodružstvím a zažijte ještě více výjimečných momentů – díky velmi výkonným domácím spotřebičům máte k dispozici čas celého světa. Exkluzivita je u studioLine zaručena. Pro vás to znamená nekompromisní kvalitu, špičkové poradenství a nadstandardní servis.

Jedinečný design. Exkluzivita v každém detailu.
Pro spotřebiče studioLine s dokonale sladěným designem je charakteristické přímočaré vedení linky s architektonickou jasností a nejmodernější technikou zpracování materiálů. Funkčnost designu je jedinečná: všechny přístroje lze mezi sebou perfektně kombinovat. Vedle sebe nebo nad sebe – vždy vznikne harmonický celistvý vzhled. Za svůj exkluzivní a promyšlený design byly vestavné spotřebiče studioLine vyznamenány renomovanými cenami za design.

Neobyčejný život vyžaduje neobyčejnou kuchyň.
Spotřebiče studioLine se vyznačují jedinečným vybavením, charakteristickým pouze pro tuto exkluzivní řadu. Moderní, vysoce kvalitní vestavné spotřebiče s inovativní technologií a nezaměnitelným designem vás jednoduše nadchnou. Uspořádat běžný den tak jednoduše, jak je to jen možné, ale nechat prostor pro neobyčejné okamžiky – to je cílem studioLine. Podívejte se, jak vám domácí spotřebiče Siemens, pomáhají zjednodušit život.

Když to nejlepší nestačí: studioLine.

Exkluzivní řada vestavných spotřebičů pro nejnáročnější.

Varné desky, pečící trouby s vakuovací zásuvkou, mikrovlnné trouby, odsavače par, chladničky a mrazničky, myčky nádobí, kávovary.

Exkluzivní spotřebiče můžete objednávat na našem e-shopu www.e-cascade.cz