Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

studioLine - trouby

Chcete vařit jako šéfkuchaři v nejlepších restauracích? Můžete! Exkluzivně v řadě studioLine nabízíme pečící trouby s novou funkcí sous-vide.

Přijďte k nám do vzorkovny a my vás pohostíme a vše vám ukážeme.

Požadavek na trouby studioLine je jednoduchý – vše nejlepší.

Inovativní technologie pro pečení, vysoce kvalitní materiály a dokonalé zpracování. Vše můžete vidět, cítit, ale především kombinovat přesně podle svých požadavků. Díky sjednocenému designu bude vše skvěle ladit a působit celistvým dojmem. Nemusíte se tedy omezovat a můžete přizpůsobit styl vaší kuchyně přesně podle sebe.

Pečicí trouby studioLine nepřekvapí pouze výjimečným designem, ale také mimořádnými možnostmi. S novou funkcí sous-vide zažijete vaření na zcela nové úrovni a objevíte svět chutí, který znáte ze špičkových restaurací.

Vařte jako profesionálové: funkce sous-vide

Zachovává vitamíny a původní chutě lépe než při klasickém pečení. Funkce sous-vide je jedinečným druhem přípravy pro vynikající chuťové zážitky. Perfektní v kombinaci s vakuovací zásuvkou.

Neobyčejný život vyžaduje neobyčejnou kuchyň - studioLine