Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Siemens - vestavné a parní trouby

Vestavné trouby Siemens nabízejí inovativní technologii a stylový design - ve vysoké kuchyňské skříňce nebo pod pracovní deskou.

Vestavné trouby Siemens jsou potěšením již od fáze plánování kuchyně, protože jsou tak univerzální a díky jejich luxusnímu designu vypadají obzvlášť dobře. Vzhledem k tomu, že je možné je instalovat odděleně od sporákové desky, vejdou se do 60 cm vysokého výklenku pod pracovní desku nebo do vysoké kuchyňské skříňky.

Objevte rychlé vaření
Dvakrát rychlejší: integrovaný mikrovlnný ohřev v konvenčních troubách doplňuje klasické způsoby ohřevu a při kombinaci klasického a mikrovlnného ohřevu se doba vaření zkrátí, kdykoliv potřebujete. A to samozřejmě při zachování perfektních výsledků, na které jste zvyklí. Jídlo bude hotové až o 50 % rychleji než obvykle a vy můžete využít čas na to, co je pro vás důležité.

Nejlepší ingredience pro ty nejlepší kuchyňské spotřebiče: dokonale sladěný design
Bezchybný design, který se hodí do každé kuchyně. Všechny vestavné spotřebiče řady iQ700 lze dokonale kombinovat. Díky jednotnému designu čelního panelu nezáleží na tom, jestli je uspořádáte vedle sebe, nebo nad sebou. Výsledek bude vždy působivý.

Vestavné trouby a vestavné trouby s párou, vestavné trouby s mikrovlnami, kompaktní trouby iQ700