Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

Siemens - varné desky

Flexibilní varné desky pro flexibilní vaření
Pánve a hrnce jsou přesně tak rozmanité jako jídlo, které na nich připravujete. S varnými deskami Siemens můžete varnou plochu nastavit zcela flexibilně podle nádobí, které používáte. Obdélníkové indukční varné zóny lze rozdělit na dvě samostatné zóny, anebo je spojit do jedné velké varné plochy. Nádobí můžete položit kamkoliv chcete.

Intuitivní ovládání s funkcí Siemens touchSlider. Co mají moderní indukční desky Siemens společného s tablety?

Oba kontrolujete jednoduchými dotyky prstu. Pomocí inovativní technologie touchSlider můžete ovládat teplotu varných zón buď klepnutím nebo posunutím prstu na stupnici. Regulace tepla prostřednictvím sensoru probíhá v polovičních stupních až po maximální nastavení na 9. A s praktickým tlačítkem pro pozastavení na ovládacím panelu můžete varnou desku Siemens bez problémů vyčistit, i když zrovna vaříte. Pokud vám připravované jídlo vzkypí, můžete desku okamžitě očistit. Jednoduše se dotkněte tlačítka pro pozastavení na ovládacím panelu a ten na 20 sekund deaktivuje všechny funkce touchSlider.

Vystihněte ten správný okamžik: fryingSensor Plus
Největší výzvou pro každého kuchaře je vystihnout ten správný okamžik, kdy je olej v pánvi přesně připravený na smažení. Když začneme smažit dříve, řízky nebudou správně křupavé, když později, olej se snadno přepálí. Senzor na smažení fryingSensor Plus je právě zde neocenitelným pomocníkem: jakmile olej v pánvi dosáhne žádoucí teploty, ozve se akustický signál a víte tak, že můžete začít smažit. Senzor se zároveň automaticky stará o udržení konstantní teploty oleje v průběhu smažení.

Rychleji než rychle. Vaření s funkcí powerBoost
Někdy musíte vařit rychle. Zde vám pomohou moderní indukční desky Siemens. Žhavení probíhá tam, kde ho potřebujete, právě pod hrncem nebo pánví, okamžitě po zapnutí varné zóny. Funkce powerBoost vaří rychleji - zesiluje výkon varné zóny až
o 50%. Je naprosto perfektní pro rychlý ohřev, například k vaření vody na těstoviny.

Varné desky - indukční, sklokeramické, plynové