Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

Siemens - myčky

Pro skvělé výsledky. Myčky nádobí firmy Siemens.

Myčky nádobí Siemens představují moderní design a inovativní nápady, díky kterým je život jednodušší. Nechte se okouzlit maximální flexibilitou. Díky praktickým funkcím, jako jsou výškově nastavitelné postranní díly a sklopné stojánky, vše najde své místo – dokonce i velké naběračky nebo malé čajové lžičky. Ať už servírujete večeři vaší rodině, nebo jste hostiteli večírku s přáteli, myčky nádobí Siemens vám vaše nádobí umyje rychle a zářivě.

Myčky nádobí Siemens vám nabízejí pohodlí, jaké vám bude vyhovovat. Nastavují nové standardy díky svému atraktivnímu designu a inovativním funkcím. Nová generace myček speedMatic například rychleji předehřívá – díky svým moderním hydraulickým systémům – takže myjí nádobí mnohem účinněji. Vyzkoušejte skvělou kombinaci rychlosti, důkladnosti a účinnosti.

Funkce a prvky myček Siemens vám dají rychle zapomenout, že čištění nádobí kdysi znamenalo spoustu práce. Myčka nádobí Siemens dokonce sama myslí: inovativní automatické programy umí automaticky určit teplotu a dobu čištění a objem vody.

Výkon řízený senzorem pro nové pojetí svobody.

Spotřebiče Siemens jsou vybaveny inovativními senzory a inteligentním softwarem. Zkrátka činí váš domov inteligentnějším, efektivnějším, a především pohodlnějším. Získáváte tak více času a možnost vychutnat si každý okamžik. Každodenní rutinu můžete hodit za hlavu. Pro nevšední život.

 Myčky nádobí a příslušenství.