Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

Siemens - chladničky a mrazničky

Zažijete čerstvost - inovativní chlazení se spotřebiči Siemens.

Skvělé technologie, flexibilní prostor. V chladničce a skříňovém mrazáku - Funkce hydroFresh Siemens
Vyzkoušejte novou generaci chladniček a mrazniček - díky svým inovativním technologiím a moderním prvkům déle uchovají potraviny čerstvé a pomohou vám ukládat je prakticky a flexibilně.
Inovativní systémy pro udržení čerstvosti hyperFresh udržují nejen správnou teplotu, ale také správnou vlhkost. Tím umožňují uchovávání citlivých potravin, jako je ovoce a zelenina, ryby a maso, po mnohem delší dobu.

Chladničky a mrazničky Siemens vám umožní využívat celý potenciál prostoru. Flexibilní přihrádky easyLift ve dveřích jsou ideální pro drobné věci, jako jsou malé sklenice, až po velké láhve. Mají plynule nastavitelnou výšku, takže je můžete přizpůsobit velikosti předmětů. Se systémem varioShelf můžete měnit výšku polic ve vaší chladničce a se systémem flexShelf můžete vytvořit také více prostoru pro skladování. Praktická skleněná police easyAccess vyjíždí do poloviny, takže máte o všem dobrý přehled.

Systém varioZone vám umožní používat prostor v mrazničce flexibilně. Šuplíky a skleněné police lze vyjmout. Tímto si můžete chladničku upravit a získat prostor podle potřeby, ať už v ní máte malé nebo velké věci.

Chladničky a mrazničky Siemens - čerstvost a pohodlí.