Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

Liebherr - Najděte si přístroj, který bude vyhovovat vašim požadavkům

Flexibilně a dokonale integrovatelné do jakékoliv kuchyně
Liebherr nabízí široký výběr úsporných kombinovaných chladniček s mrazničkou poskytujících vysokou úroveň pohodlí.
Jsou dostupné v široké škále rozměrů, vhodné pro výklenky měřící 122 cm, 158 cm, 178 cm a 203 cm, a nabízí množství skvělých inovací, které zajisté uspokojí téměř každého zákazníka.

Spousta špičkových vlastností pro mimořádné pohodlí
Vestavné chladničky Liebherr přicházejí s množstvím promyšlených vlastností.
Jsou vhodné pro výklenky měřící 88–178 cm a jsou dostupné s dvířky s pevným nebo posuvným uchycením nebo také s dekorativními obklady.
Chladničky Liebherr jsou vždy ohromujícím doplňkem každé kuchyně a jsou také působivě úsporné.
SoftSystem zaručuje jemné zavření dvířek, i pokud jsou dveřní police zcela zaplněny.


Volně stojící spotřebiče pro domácnost
Ať již preferujete provedení v klasické bílé barvě nebo nerezové oceli, volně stojící spotřebiče Liebherr nabízejí širokou škálu designových možností
spolu s atraktivním výběrem interiérových prvků, se kterými si můžete vytvořit své vlastní jedinečné řešení chlazení a mražení pro domácnost.
Všechny naše modely díky různorodým šikovným funkcím a prvkům svým malým dílem usnadňují každodenní uchovávání potravin a nápojů,
a to vše je samozřejmě podtrženo vyhlášenou kvalitou Liebherr.