Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

Electrolux - parní trouby

Parní trouby jsou tajnou zbraní profesionálních kuchařů ve špičkových restauracích už dlouhá desetiletí.
Pusťte páru i do své kuchyně a proměňte každý chod ve slavnostní zážitek! Parní trouba díky vlhkosti zlepšuje chuť i konzistenci jídel a dodá jim křupavý povrch, aniž by jednotlivé suroviny zbavila vitamínů a dalších cenných látek.
Inspirujte se a vyzkoušejte některý jednoduchých receptů pro parní trouby. Připravte předkrmy, hlavní jídla i dezerty, s nimiž zaručeně okouzlíte každého u stolu. S tipy Electrolux se můžete pustit do vaření okamžitě.
Vychutnávejte si život s párou.

S multifunkční parní troubou SteamPro pozvednete své kulinářské dovednosti na profesionální úroveň. K dispozici máte 4 úrovně páry a funkci Sous-Vide pro vaření ve vakuu. Tato trouba je ideální na dušení, pečení masa, ryb, chleba i koláčů, vaření rýže a knedlíků, kynutí těsta, zavařování, sušení i ohřev hotových pokrmů a nahřívání talířů.

Electrolux parní trouby.