Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Bosch - varné desky

Varné desky: osobitý design
Varné desky od Bosch poskytují širokou škálu funkcí, které vám pomohou vařit přesně tak, jak potřebujete. A šetří také váš čas i peníze. Pomocí indukce můžete například přivést k varu dva litry vody dvakrát rychleji než na běžné keramické desce.

Je skvělé, když se při vaření můžete více spolehnout na spotřebiče, nemusíte čekat a ušetříte za energii
Bosch indukční varné desky sice ještě nedokážou zázraky, ale ve srovnání s konvenčními varnými deskami se přesto dokážou pořádně blýsknout. Indukční varná deska Bosch přivede dva litry vody k varu dvakrát rychleji než sklokeramické varná deska. Takže můžete večeři servírovat rychleji a zároveň spotřebujete méně energie. Zbude vám tak více času na zábavu.

Plynové varné desky – jasná volba řady šéfkuchařů
Řada šéfkuchařů stále upřednostňuje plynové varné desky. Objevty i vy veškeré výhody, které přináší. Díky promyšlenému designu můžete nejen perfektně ovládat ohřev, ale desky snadno a bezpečně čistit.

Sklokeramické varné desky
Lehce udržovatelné sklokeramické povrchy vypadají naprosto báječně, navíc vám jejich čištění zabere mnohem méně času. Díky integrovanému ovládacímu panelu TouchControl budete mít vždy dokonalý přehled a kontrolu nad spotřebičem.

Jediné, co musíte pro dokonalý steak udělat, je zapnout varnou desku
Varné desky Bosch poskytují širokou řadu funkcí, které vám pomohou připravit jídlo přesně tak, jak je máte radi. Například funkce FryingSensor Plus dohlíží na váš steak, zatímco vy vybíráte to správné víno. HighSpeed zóna vaší varné desky nejenže dokáže přivést váš pokrm k varu o 20 % rychleji, ale také si hravě poradí s prudkým opékáním na pánvičce.

Varné desky indukční, sklokeramické, plynové, varné desky domino.