Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Teppan Yaki - grilovací plát

Teppan Yaki - grilovací plát


Chcete grilovat a smažit jako profesionálové? Máte indukční desku s varnou zónou FlexIndukce nebo combiZone - tedy lze na vaší varné desce propojit dvě varné zóny dohromady?
Tak přesně pro Vás je určen grilovací plát Teppan Yaki. Ideální na přípravu ryb, masa, zeleniny, lívanců, placek a větších kousků potravin, které se nevejdou na pánvičku. 


Teppan Yaki

je vyroben z vícevrstvé slitiny s hliníkovým jádrem, pokrytý dvěma vrstavami nerezu pro optimání distribuci tepla. Je určen pro indukční varné desky s varnou zónou FlexIndukce nebo combiZone. Je žáruvzdorný až do 220 °C. Velikost grilovacího plátu je 42 cm x 27 cm (rozměry grilovací plochy: 38 cm x 21 cm).

Teppan Yaki je ideální pro větší kusy masa a ryb, které se běžně na malé pánvičky nevlezou. Ale hravě na něm ugrilujete několik kousků masa, osmažíte větší množství řízků, připravíte několik lívanců či osmažených chlebů. Připravíte grilovanou zeleninu pro celou rodinu. Můžete i udělat obrovskou vaječnou omeletu. Používání se opravdu meze nekladou.

Pokud vaše varná deska má senzor smažení, je práce tak snadná. Senzor na smažení fryingSensor udržuje požadovanou teplotu při smažení na stále stejné úrovni, takže nic nepřipálíte.