Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

Teppan Yaki - grilovací plát

Teppan Yaki - grilovací plát


Chcete grilovat a smažit jako profesionálové? Máte indukční desku s varnou zónou FlexIndukce nebo combiZone - tedy lze na vaší varné desce propojit dvě varné zóny dohromady?
Tak přesně pro Vás je určen grilovací plát Teppan Yaki. Ideální na přípravu ryb, masa, zeleniny, lívanců, placek a větších kousků potravin, které se nevejdou na pánvičku. 


Teppan Yaki

je vyroben z vícevrstvé slitiny s hliníkovým jádrem, pokrytý dvěma vrstavami nerezu pro optimání distribuci tepla. Je určen pro indukční varné desky s varnou zónou FlexIndukce nebo combiZone. Je žáruvzdorný až do 220 °C. Velikost grilovacího plátu je 42 cm x 27 cm (rozměry grilovací plochy: 38 cm x 21 cm).

Teppan Yaki je ideální pro větší kusy masa a ryb, které se běžně na malé pánvičky nevlezou. Ale hravě na něm ugrilujete několik kousků masa, osmažíte větší množství řízků, připravíte několik lívanců či osmažených chlebů. Připravíte grilovanou zeleninu pro celou rodinu. Můžete i udělat obrovskou vaječnou omeletu. Používání se opravdu meze nekladou.

Pokud vaše varná deska má senzor smažení, je práce tak snadná. Senzor na smažení fryingSensor udržuje požadovanou teplotu při smažení na stále stejné úrovni, takže nic nepřipálíte.