Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

Solná deska od AEG

Solná deska od AEG


Dopřejte svému kuchařskému umění úplně jiný rozměr.

Na co se solná deska od AEG používá?
Jak solná deska funguje?
Z čeho je solná deska vyrobena?
Také hledáte odpovědi na tyto dotazy?


AEG solná deska  je vyrobena z růžové kamenné soli z Himálaje. Můžete na ní připravovat pokrmy teplé či studené, můžete na ní jídlo servírovat. Himalájská sůl má zdravé minerály, když k této přírodní chuti přidáte bylinky a kořeni je zaručen úžasný výsledek plný přirozené chuti a vůně.

Ocelový rám, který lze k AEG solné desce přidat, zajišťuje rozvod tepla. Můžete tak připravovat pokrmy na jakékoliv varné desce nebo v troubě. Bez rámu můžete na solné desce i grilovat.

Milujete stolování s přáteli a rádi na své hosty zapůsobíte? Solná deska je tak ideálním prostředkem - deska zůstává delší dobu teplá a tak můžete jídlo připravovat přímo na stole společně s vašimi přáteli.

Když solnou desku nachladíte můžete na ni podávat nebo připravovat i chlazený pokrm.

Rozměry deskou jsou 20x30x3cm.