Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

Sbohem rozvařené těstoviny. Sbohem připálené řízky.

Sbohem rozvařené těstoviny. Sbohem připálené řízky.


Vařit tak, aby jste jídlo nerozvařili nebo nepřipálili, je snem každého kuchaře.
SIEMENS má ale dva pomocníky, kteří vám pomohou.
Senzor vaření 'cookingSenzor Plus' a Senzor smažení 'FryingSenzor'.
Co tyto dva senzory umí?

 


Senzor vaření 'cookingSenzor Plus' vám umožňuje nastavit teplotu tak, aby se vám tekutina v hrnci nepřevařila a nevytekla ven.
Senzor jednoduše nainstalujete na hrnec a pak za pomocí Bluethoot spojíte s varnou deskou (varná deska musí mít funkci cookingSenzor Plus). Pak už jen nastavíte požadovanou teplotu na varné desce a vaříte. Jakmile bude dosaženo požadované teploty, senzor vás akusticky a vizuelně upozorní. Typy varných desek s funkcí cookingSensor Plus.

A jaké nastavit teploty vaření?

 

Senzor smažení 'FryingSenzor' reguluje teplotu pánvičky a chrání olej nebo tuk před přehřátím. FryingSensor Plus pracuje pouze s vybranými druhy pánví s nepřilnavým povrchem, které senzoru umožňují teplotu měřit. Tento senzor je přímo funkcí na vaší varné desce. Typy varných desek s funkcí FryingSenzor.

A jaké nastavit teploty smažení?