Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Parní trouby Electrolux a jejich funkce

Parní trouby Electrolux a jejich funkce


V multifunkční parní troubě Electrolux můžete péct, dusit, vařit, nechat kynout těsto, zavařovat i sušit, ohřívat hotové jídlo nebo talíře.

Nevíte si rady s jejich výběrem?


Pára nepřenáší pachy, proto bez problému připravíte různé pokrmy současně. Vestavné parní trouby SteamPro® a SteamBoost® mají více úrovní páry, a uvaří tedy cokoli, od masa, ryb, zeleniny až po domácí pečivo. Součástí jejich vybavení může být i teplotní sonda pro precizní propečení nebo funkce Sous-Vide pro vaření ve vakuu. Trouba SteamCrisp® s jednou úrovní páry je ideální hlavně na pečení domácího chleba, housek, koláčů a jiného pečiva.

Způsob přípravy pokrmů
Při výběru vhodné trouby myslete i na svůj oblíbený způsob vaření.
Vaření v páře – vlivem tepla se jídlo zbarví dozlatova a vytvoří se na něm křupavá kůrka, zatímco pára zachová přirozenou vlhkost uvnitř. Výsledkem jsou neuvěřitelně chutné a šťavnaté pokrmy včetně masa, ryb, zeleniny a samozřejmě i dezertů.
Grilování – trouba se samostatným grilem vám při vaření nabízí více možností. Vychutnávejte si autentickou chuť a konzistenci grilovaných jídel, aniž byste kvůli tomu museli vyjít ven.
Pečení – funkce teplovzdušného pečení zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla a vykouzlíte s ní vynikající dorty a koláče.

e-shop

SteamPro pro profesionální výsledek
S multifunkční parní troubou SteamPro pozvednete své kulinářské dovednosti na profesionální úroveň. K dispozici máte 4 úrovně páry a funkci Sous-Vide pro vaření ve vakuu. Tato trouba je ideální na dušení, pečení masa, ryb, chleba i koláčů, vaření rýže a knedlíků, kynutí těsta, zavařování, sušení i ohřev hotových pokrmů a nahřívání talířů.

SteamBoost – 3 úrovně páry pro skvělou chuť
Multifunkční parní trouby SteamBoost s parním generátorem a vlhkou párou nabízejí 3 úrovně páry a možnost kombinace s horkým vzduchem pro dokonale lahodné pokrmy. Můžete v nich rovněž připravovat maso, zeleninu i přílohy, nechat kynout těsto, zavařovat nebo sušit. Šetrně také ohřívají již hotové pokrmy, které chutnají jako právě dovařené.

SteamCrisp® – uvnitř šťavnaté, zvenku křupavé
Trouby SteamCrisp® nabízejí jednu úroveň páry a jsou ideální na pečení domácího pečiva a nejrůznějších druhů mas. Během přípravy přidává trouba vlhkost a peče při nižších teplotách, aby se suroviny nevysušovaly. Dodatečné topné kruhové těleso spolu s inovativním systémem proudění horkého vzduchu zajišťují rychlé a rovnoměrné propečení, dokonce až na třech úrovních najednou. Tím šetří váš čas i energii.

Přesné propečení s teplotní sondou
Začněte používat teplotní sondu a váš pokrm už nikdy nebude vysušený nebo nedopečený. Zasuňte sondu do středu masa, nastavte požadovaný stupeň propečení a můžete se těšit na šťavný výsledek. Stejným způsobem ji můžete využít i při pečení moučných jídel.

Steamify® automaticky zvolí správné nastavení páry pro vaše pokrmy. S touto funkcí je příprava skvělých pokrmů snadnější než kdykoliv předtím. Stačí zadat teplotu pečení jako obyčejně a trouba automaticky upraví nastavení, aby pára dovedla vaše pokrmy k dokonalosti.

Pyrolytický systém Pyroluxe Plus je nejúčinnějším způsobem čištění vůbec. Všechny zbytky jídel promění na jemný popel, který potom snadno otřete. Už žádné chemické čištění.Snadné čištění s funkcí AquaClean
Čištění po vaření nemusí být namáhavé. Naše trouba využívá sílu vlhkosti. Funkce AquaClean odpaří vodu na dně trouby a vzniklá pára uvolní jinak odolnou mastnotu a zbytky jídel na povrchu. Snadno tak dosáhnete důkladné čistoty.

LED displej nastaví nejlepší teplotu
LED displej navrhuje správnou teplotu na základě vámi zvolené funkce pečení. Už nikdy nebudete váhat, jaká teplota je pro váš pokrm ta nejvhodnější. Teplotu a čas spuštění nebo ukončení můžete nastavit i ručně.

Dotykový displej pro přesné nastavení
Barevný dotykový displej nabízí intuitivní ovládání a uložení až 3 nejpoužívanějších funkcí. To znamená rychlý přístup k oblíbeným programům, aniž byste museli pokaždé procházet celou nabídku.

Pohodové vaření s konektivitou
Konektivita vám pomůže s vařením. I když právě nejste v kuchyni, máte přípravu svého jídla plně pod kontrolou. Pohodlně odkudkoli můžete měnit nastavení času a teploty, aby i bez vaší přítomnosti byl výsledek perfektní.

e-shop