Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

Katalog spotřebičů SIEMENS - exkluzivní řady studioLine

Katalog spotřebičů SIEMENS - exkluzivní řady studioLine


Chtěli byste si prohlédnout spotřebiče značky SIEMENS, a to jedinečnou řadu studioLine?
Jsme autorizovaným prodejcem těchto spotřebičů a nyní máme k dispozici KATALOG, který si můžete v klidu domova prohlédnout nebo vytisknout.


V katalogu, s platností pro rok 2019/2020, najdete všechny spotřebiče exkluzivní řady studioLine - varné desky, kávovary, odsvače par, myčky, ledničky, trouby, varné a vakuovací zásuvky.
Kromě potřebných technických údajů je v katalogu uvedeno i příslušenství k jednotlivým spotřebičům a technické nákresy spotřebičů.

Stáhněte si katalog nebo si jej vytiskněte a v klidu domova si můžete katalogem listovat a vybrat si ten správný spotřebič dle vašich potřeb.

Pokud si s výběrem nevíte rady, jsme tu pro vás. Některé spotřebiče z katalogu máme vystavené na naší vzorkovně v Oslavanech.
Přijďte se podívat a hlavně si je vyzkoušet. Rádi vám uvaříme kávu nebo něco dobrého upečeme, ať přímo zažijete požitek z vaření s touto exkluzivní řadou spotřebičů SIEMENS studioLine.