Upozornění - stěhujeme studio z Oslavan do našich nových vlastních prostor ve Střelicích u Brna. Byli jsme v Oslavanech 15 let v nájmu obce a ta zde bude realizovat novou knihovnu. Nekončíme - pouze přesunujeme studio. Těšíme se na Vaši návštěvu od 1. 7. na nové adrese CASCADE-kuchyně s.r.o., Žleby 2, Střelice u Brna. I nadále Vám zpracujeme návrh kuchyně či skříně.

Home Connect - vyhledejte si výhody aplikace u vašeho spotřebiče

Home Connect - vyhledejte si výhody aplikace u vašeho spotřebiče


Zajímá vás, co všechno umí aplikace Home Connect u vašeho spotřebiče?
Stačí si vybrat v kategorii spotřebičů a dozvíte se přehled výhod.


S technologií Home Connect můžete své spotřebiče ovládat velmi snadno pomocí aplikace. Od pračky, myčky, přes pečicí troubu, až po kávovar. Aplikace Home Connect vám kdykoliv poskytne přístup ke všem důležitým informacím. Dokáže vaše spotřebiče nejen zapínat a vypínat. Pomůže vám také volit programy, nastavovat časovač, přepínat spotřebiče na režim Eco, zjistíte co vašemu spotřebiči chybí.

Domácí spotřebiče Siemens připojené k Wi-Fi již mohou být ovládány prostřednictvím aplikace Home Connect.

Nyní však tato technologie dokáže propojit všechny vaše spotřebiče s různými partnery a přeměnit tak váš domov na připojený domov. Objevte, jak připojitelnost poskytuje nejrůznější nové možnosti, které obohacují každý aspekt vašeho každodenního života. Otevřete se inovativnímu životnímu stylu a nechte budoucnost vstoupit do vašeho domova.

Vyhledejte si v jednotlivé kategorii spotřebičů výhody, které váš spotřebič umí.

Pokud byste si chtěli některý spotřebič s aplikací Home Connect pořídit do vaší kuchyně, stačí si zadat objednávku u nás na e-shopu - spotřebiče s HOME CONNECT