Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

AEG Parní trouby - WIFI

Neobyčejné výrobky každodenní potřeby.

Domácnost budoucnosti už není sci-fi, ale skutečnost. Je navržena tak, aby podporovala radost z bydlení a zlepšovala efektivitu každodenních úkolů.

Mějte vše po ruce - propojte všechny spotřebiče ve vaší domácnosti pomocí jediné aplikace.

S pomocí aplikace Moje AEG můžete zužitkovat své znalosti přípravy jídla v páře a vakuu. Objevujte stovky receptů podle národní kuchyně, dietního omezení, alergenů nebo konkrétních přísad, které máte ve své chladničce.

Naše kalkulačka vás provede nejvhodnějším nastavením trouby, můžete vytvářet a ukládat poznámky k receptům, označit si své oblíbené recepty a dokonce je sdílet prostřednictvím sociálních médií.

Propojte si celou domácnost

V naší propojené domácnosti se snoubí design kosmického věku, automatická funkčnost a WiFi konektivita, které z běžných výrobků dělají výrobky neobyčejné.

Naše vize propojené domácnosti se opírá o „internet věcí“, kde mezi sebou spotřebiče komunikují bez ohledu na značku nebo infrastrukturu. Vy tak budete moci těžit z bezproblémového propojení mezi zařízeními a spotřebiči. AEG je přední člen organizace AllSeen Alliance pomáhá prosazovat internet věcí v rámci nejširší open source iniciativy, napříč různými odvětvími.

 

Parní trouby AEG s konektivitou - připojení wifi