Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590. Děkujeme, tým e-cascade

AEG Parní trouby - Proč zvolit parní troubu?


Parní trouba s přehledem zvládne vše, co umí vaše stávající trouba, ale navíc se pyšní celou řadou dalších benefitů. Zatímco konvenční trouba obklopí pokrm suchým horkým vzduchem, který ho může vysušit, parní trouba do tohoto procesu vpustí páru.
Přidaná vlhkost zlepšuje chuť, strukturu i barvu pokrmů a dodá jim křupavost na povrchu a šťavnatost uvnitř.

Funkce Plná pára
S funkcí Plná pára
snadno uvaříte zdravé a chutné pokrmy. Čistá pára je ideální pro přípravu delikátních ryb, rýže, kuskusu nebo zeleniny. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte sadu parního nádobí AEG Deluxe Set.

Funkce Steamify®
S parní troubou AEG získáte pokaždé lahodnou chuť, po které toužíte. Stačí použít funkci Steamify® a trouba zvolí správnou úroveň páry pro váš pokrm. Vařte lépe a bez námahy. Parní trouby s funkcí Steamify.

CookView®
S vestavěnou kamerou CookView®
už vám nic neunikne. Naše inovativní technologie přenáší živý obraz z trouby na váš mobilní telefon, abyste nemuseli věčně postávat u dvířek trouby. Místo toho se můžete soustředit na přípravu dokonalé omáčky nebo přílohy. O chuť je postaráno. Parní trouba s funkcí CookView

 

Parní trouby AEG.